Jekatierina Świerkowska

Lekarz dentysta

Kariera

Doktor Jekatierina Świerkowska otrzymała tytuł lekarza dentysty w 2009 roku, kończąc studia na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Karierę rozpoczęła w prywatnych klinikach specjalizujących się w stomatologii mikroskopowej, a także w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Heliodora Święcickiego w Poznaniu, gdzie pracowała na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Laryngologii.

W 2012 roku wspólnie z mężem otworzyła własny gabinet stomatologiczny w Poznaniu, dziś znany jako klinika Stomatologia Persona. Celem było zapewnienie pacjentom indywidualnej,
kompleksowej opieki dentystycznej zgodnej z najwyższymi standardami jakości.

Doktor Świerkowska chcąc leczyć kompleksowo pacjenta, doskonaliła się w każdej dziedzinie stomatologii, zaczynając od stomatologi zachowawczej i endodoncji w powiekszeniu mikroskopu, bez którego do dnia dzisiejszego nie wyobraża sobie poprawnie wykonanego zabiegu. Od 10 lat poszerza swoje kwalifikacje w chirurgii stomatologicznej, periochirurgii, implantologii, implantoprotetyce i protetyce. W tych dziedzinach nieustannie doskonali się u światowej klasy specjalistów, takich jak prof. Dr Fouad Khoury (Augmentation procedures: bone harvesting technics, augumentation and soft tissue surgery), dr Thomas Hanser Hanser (Zarządzanie tkankami miękkimi oraz twardymi) Olsberg, Niemcy. Implantologia, implantoprotetyka „Weld One oraz Conometric Concept” u słynnego Dr. Marco Degidi w Bolonii Włochy, liczne kursy z nawigacji cyfrowej i planowania szablonów nawigacyjnych. Doskonalenie szlifu „Aesthetic Dentistry Veeners and B.O.P.T. technique” Dr. Marco Nicastro, sesja wykładowa z mistrzem estetycznych prac ceramicznych Pascale Magne.

Jest absolwentką okluzyjnego Curriculum Akademii Dawsona z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, gdzie uzyskała kompetencje z obszaru okluzji stomatologicznej. Ukończyła również X Edycję Implant Prosthodontic Program pod nadzorem Dr Fernando Rojas-Vizcaya, DDS, MS.

Empatia, duża precyzja działania i skupienie na stworzeniu najlepszego planu leczenia wraz z jego starannym wdrażaniu  jest szczególnie cenione przez pacjentów u doktor Jekatieriny
Świerkowskiej. W codziennej pracy nie tylko leczy, ale też koordynuje pracę całego zespołu lekarzy, który stworzyła przez lata na potrzeby własnej kliniki stomatologicznej, oferującej najwyższe standardy leczenia potwierdzone znakomitymi opiniami pacjentów.  Kolejnym etapem na drodze rozwoju Pani doktor jest otwarcie centrum edukacyjnego, gdzie będzie mogła przekazywać swoją teoretyczną i praktyczną wiedzę.

zdjecie
61 307 0 307