Stomatologia Persona

Zapraszamy Państwa do specjalistycznego gabinetu Stomatologia Persona w Poznaniu.

W trosce o spełnienie najwyższych standardów usług oraz oczekiwań naszych Pacjentów stale poszerzamy wiedzę i podnosimy kwalifikacje podczas licznych szkoleń w kraju i za granicą. Dysponujemy specjalistycznym, zaawansowanym sprzętem medycznym oraz wysokiej jakości materiałami dentystycznymi.

Zapewniamy bezbolesne, bezstresowe i bezproblemowe leczenie w przytulnej atmosferze, schludnych i estetycznie urządzonych wnętrz. Gwarantujemy krótkie terminy oczekiwania na wizytę, dobrze wykonaną usługę oraz przystępne ceny.

Wybielanie zębów

Bezpieczne i trwałe wybielanie zębów żelem Bianco Supreme już w czasie jednej wizyty w gabinecie rozjaśni uśmiech nawet o kilka odcieni. Znikają przebarwienia wynikające z diety i palenia papierosów.

Implanty

Najlepsza forma uzupełnienia protetycznego. Implant wszczepiony w kość szczęki lub żuchwy zastępuje korzeń utraconego zęba. To komfort przeżuwania, higieny i uśmiechu porównywalny z naturalnymi zębami.

Dziś dzięki nowoczesnym urządzeniom medycznym i udoskonalonym metodom leczenie stomatologiczne nikomu nie powinno kojarzyć się z bólem i dyskomfortem. Nawet skomplikowane zabiegi wymagające zastosowania rozwiązań chirurgicznych, przeprowadzane są z najwyższą dbałością o komfort pacjenta, zarówno w trakcie, jak i po zabiegu. Dobry dentysta przygotowuje plan leczenia dostosowany do indywidualnych potrzeb. Właśnie tego oczekują Pacjenci, a my staramy się ich nie zawieść.

Stomatologia Persona w Poznaniu to: leczenie zachowawcze i profilaktyka, chirurgia i mikrochirurgia, endodoncja, periodontologia, protetyka, implantologia, wybielanie i estetyka uśmiechu, stomatologia dziecięca, diagnostyka rentgenowska. Nasi dentyści znajdą rozwiązanie Państwa problemów związanych ze zdrowiem zębów i jamy ustnej.

Warto zawalczyć o zdrowy i atrakcyjnie wyglądający uśmiech w każdym wieku. W zakładce Oferta poznacie Państwo szczegóły na temat zakresu usług i metod dostępnych w naszym gabinecie. W przypadku pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

 

Leczenie kanałowe

Zapalenie miazgi to poważny i bolesny skutek nieleczonej próchnicy. Przed ekstrakcją ząb uratować może tylko leczenie kanałowe. Prawidłowo przeleczony ząb może służyć jeszcze przez wiele lat.

Chirurg stomatolog

Leczeniem operacyjnym w obrębie jamy ustnej zajmuje się chirurg stomatolog. Specjalista przeprowadza między innymi zabiegi wspierające ortodoncję, implantologię, protetykę bądź endodoncję.

 

Na górę
  
Godziny otwarcia pn-pt: 9.00-21.00
sb: 10.00-16.00 (prosimy o kontakt tel.)

2012 Stomatologia Persona                                                                              Informacja o prawach pacjenta