Jesteś tu:

Płatności na raty


Ważnym udogodnieniem dla szerokiego grona naszych Pacjentów jest możliwość odpłatności za leczenie bez zaangażowania środków własnych i płatności w ratach. W Gabinecie Stomatologia Persona w Poznaniu dostępny jest system finansowania usług medycznych MediRaty – sprawdzony przez tysiące gabinetów, klinik i szpitali w całym kraju.

Dzięki systemowi MediRaty koszty zabiegów przestają być barierą nie do pokonania. Jak z niego skorzystać?

  1. Zadzwoń do konsultanta systemu MediRaty. Tak sprawdzisz swoją zdolność kredytową, a także wybierzesz opcję rat i zamówisz finansowanie swojego leczenia.
  2. Omów z lekarzem plan leczenia i rozpocznij jego realizację. Koszty opłacisz w formie wygodnych rat.

Co warto wiedzieć?

W MediRaty minimalna kwota zabiegu podlegająca rozłożeniu na raty wynosi 500 złotych. Średnie oprocentowanie roczne kształtuje się na poziomie +/- 12%. Aby skorzystać z systemu należy przygotować dowód osobisty i wyciąg z rachunku bankowego z ostatnich trzech miesięcy. Potwierdzenie zdolności kredytowej uzyskasz już w 4 minuty.

Telefon do konsultanta MediRaty: 22 266 83 70 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-20.00, w soboty w godz. 9.00-14.00).

Na górę
Godziny otwarcia pn-pt: 9.00-21.00
sb: 10.00-16.00 (prosimy o kontakt tel.)

2012 Stomatologia Persona                                                                              Informacja o prawach pacjenta