Jesteś tu:

Gabinet

Gabinet Stomatologia Persona jest nowocześnie wyposażony. Pracujemy na zaawansowanym technologicznie sprzęcie sterowanym komputerowo. Posiadamy mikroskop zabiegowy, dzięki któremu uzyskujemy jeszcze lepsze rezultaty podczas np. leczenia kanałowego.

Na miejscu prowadzimy własną pracownię radiologiczną, w której nasi Pacjenci wykonują niezbędne prześwietlenia. Kompleksowa diagnostyka i przyjazna atmosfera sprawiają, że nasz gabinet w Poznaniu odwiedza coraz więcej Pacjentów. Nowoczesna stomatologia pozwala na leczenie - nawet skomplikowanych przypadków – na wysokim poziomie komfortu Pacjenta. Systematyczne dbanie o zęby pozwoli cieszyć się pięknym uśmiechem przez wiele lat.

Jesteśmy gabinetem stomatologicznym przyjaznym również dla najmłodszych. Posiadamy specjalnie przystosowany fotel i atrakcje, dzięki którym mały pacjent z zainteresowaniem poddaje się leczeniu. Specjalne znieczulenia, kolorowe plomby i upominki dla dzielnych pacjentów sprawiają, że maluchy nie boją się dentysty i chętnie wracają na wizyty kontrolne.

Dobrego dentystę znajdziecie Państwo właśnie tutaj. Zapraszamy!

Na górę
Godziny otwarcia pn-pt: 9.00-21.00
sb: 10.00-16.00 (prosimy o kontakt tel.)

2012 Stomatologia Persona                                                                              Informacja o prawach pacjenta